NATURALIA POLKANA

 

NATURALIA POLKANA

NATURALIA POLKANA

OFERTA ZDROWIA

Naturalia Polkana zajmuje się szeroko pojętym zdrowiem i poprawą życia. Wytwarza produkty, o wszystkich walorach zdrowotnych. Ma w pełni przygotowany jadłospis dań-potraw, dla wszystkich grup i kultur jedzeniowych. Też udziela porady specjalistyczne i ukierunkowane, w zakresie zdrowego odżywiania i prawidłowego prowadzenia się. Organizuje różne przedsięwzięcia, w ramach Szkoły Zdrowego Gotowania.

2


PRODUKTY

To są – kawa, herbata, kakao, komponenty. Kawa, herbata, kakao, są skomponowane z odpowiednimi składnikami naturalnymi, co daje efekt leczniczo-zdrowotny i smakowy. Komponenty, do poszczególnych grup-jedzeniowych – treściwe, nabiał, warzywa-surówki, owoce-słodycze, alkohole – są tak skomponowane, że neutralizują złą chemię jedzeniową, i uszlachetniają i porządkują całą chemię pokarmową, co daje właściwości leczniczo-zdrowotne i smakowe, odpowiednio ułożonym i przygotowanym potrawom, i odpowiednio dobranym produktom spożywczym.

produkty_1


KAWA HERBATA KAKAO

kaw-her-kak


KAWA – działa bezpośrednio leczniczo-oczyszczająco na wątrobę, i ogólnie na cały organizm-ciało.

cena – 250g – 30zł.

12


HERBATA – wspomaga trawienie, bezpośrednio leczy i tonizuje trzustkę, i cały organizm-ciało.

cena – 100g – 20zł.

11


KAKAO – korzystnie i leczniczo działa, na cały organizm-ciało, a szczególnie dla osób starszych i dzieci.

cena – 100g – 20zł.

10


KOMPONENTY

4


KOMPONENT DO TREŚCIWYCH – stosuje się do tych produktów-spożywczych i dań-potraw, które mają w sobie dużą zawartości treści pokarmowej, jak mięsa, sery-żółte, bigos, żurek, fasolka po bretońsku, gołąbki, oraz inne treściwe potrawy-dania.

cena – 250g – 30zł.

8


KOMPONENT DO NABIAŁU – stosuje się do mleka, sera-białego-twarogu, jogurtów, masła, śmietany, kefiru, i różnych potraw nabiałowych.

cena – 250g – 30zł.

5


KOMPONENT DO WARZYW-SURÓWEK – stosuje się praktycznie do wszystkich warzyw, jako dania-potrawy gotowane i surówki, w odpowiedniej kompozycji.

cena – 250g – 30zł.

7


KOMPONENT DO SŁODYCZY I OWOCÓW – stosuje się do wybranych słodyczy, i prawie do wszystkich owoców, i do przetworów owocowych.

cena – 200g – 30zł.

9


KOMPONENT DO ALKOHOLI – stosuje się do wszystkich alkoholi, w odpowiednich proporcjach, w zależności od rodzaju alkoholu.

cena – 200g – 30zł.

6


SKŁADNIKI

skladniki

Wszystkie surowce i składniki, które stosuje się do tworzenia i komponowania produktów, maja certyfikat dopuszczenia do obrotu rynkowego. A jako składniki są to – kasza gryczana, kasza pęczak, kukurydza, cukier, wanilia, kokos, pieprz, koper, pietruszka, liść laurowy, owoce róży, jarzębina, i inne składniki, a także zioła, jak rumianek, szałwia, piołun, dziurawiec, melisa, krwawnik, i inne zioła. Wszystko jest tak dobrane i skomponowane, żeby chemia każdego produktu, tak była ułożona i skomponowana, żeby miała wszystkie właściwości i walory leczniczo-zdrowotne i smakowe.


JADŁOSPIS DAŃ-POTRAW

jadlospis

Jest zestawem dań-potraw popularnych, ogólnie powszechnie stosowanych w Polsce. Dania-potrawy, są tak skomponowane, że mają wszystkie walory leczniczo-zdrowotne i smakowe. Też są bardzo proste i łatwe, w przygotowaniu i gotowaniu. Jadłospis dań-potraw, będzie wciąż uzupełniany, o takie potrawy, by tworzyć szeroką paletę jedzenia zdrowego i smakowitego. Też będą wprowadzane dania-potrawy ukierunkowane, jak wegetariańskie i wegańskie, i też odpowiednio przerobione i skomponowane, z różnych kultur Świata. Będzie wydana książka kucharska, mająca tytuł – Kuchnia Zdrowia.

Cena za egzemplarz A4 – 50zł. A5 – 25zł


USŁUGI

uslugi

DIETETYKA KLINICZNA – Osoby, które są szczególnie chore, też mają różne powikłania zdrowotne, czy komplikacje pochorobowe, czy są chore na choroby przewlekłe, czy na choroby trudne do wyleczenia, czy na choroby te nieuleczalna, czy związane ze starością swoją, czy z różnymi stanami negatywnymi psychicznymi, jak depresja, jak stany po traumatyczne, też uzależnienia różne, jak nałóg papierosowy, alkoholizm, narkomania, też pracoholizm, też to, co coraz częściej jest u ludzi, bezsenność, słaba pamięć, i wszystkie stany nerwicowe, też otyłość, i anoreksja, i każdy stan zdrowia, co wymaga prowadzenia i też indywidualnego, i takiego ułożenia diety, też jako diety indywidualnej, by jak najszybciej zdrowieć i być zdrowym.

sport

DIETETYKA DLA SPORTOWCÓW – Sportowcy, a szczególnie wyczynowi, wymagają bardzo dokładnego i precyzyjnej prowadzenia, w całej sferze odżywiania, i też indywidualnie, dla każdej dyscypliny sportu. A żeby osiągnąć najlepsze wyniki sportowe, to trzeba być bardzo zdyscyplinowanym, w jedzeniu, w treningach, a także w innych sferach życia. Wszystko razem daje efekt pełnego sukcesu, też tego mistrzowskiego.

„Niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem”  Hipokrates 


konsultacje

KONSULTACJE – By skorzystać z oferty zdrowia, należy się skontaktować z osobą prowadzącą. W ramach konsultacji, będą potrzebne informacje ogólne, o stanie zdrowia, i też te potrzebne i niezbędne, które będą wynikać w trakcie konsultacji. Miejsce spotkania na rozmowę konsultacyjną, uzgadnia się telefonicznie. Konsultacje, też można przeprowadzić telefonicznie i mejlowo.

cena ustalona, w zależności od zakresu konsultacji.


gotowanie

SZKOŁA ZDROWEGO GOTOWANIA

Organizowanie i prezentacja zdrowego gotowania, by zaznajomić uczestników z nowatorską wiedzą kulinarną, z zapoznaniem się z produktami, i z jadłospisem dań-potraw, też żeby zachęcić do uczestnictwa w zajęciach Szkoły Zdrowego Gotowania. Też będą organizowane wczasy zdrowotne.

WSPÓŁPRACA

wspolpraca

Przyłącz się, aby zadbać o swoje zdrowie i o zdrowie innych, poprzez zdrowe odżywianie. Osoby zainteresowane współpracą, mogą tworzyć oddziały firmy Naturalia Polkana. Charakter i sposób tworzenia oddziałów, i wszystkie warunki współpracy, będą ustalane i uzgadniane, na wspólnym spotkaniu.

Zapraszamy do korzystania z oferty, a także do współpracy.

Telefon – 783 504 000

Facebook – www.facebook.com/NaturaliaPolkana

E-mailkontakt@jerzypawliknaturalia.pl

Strona – www.naturaliapolkana.pl  - uzupełniona

 

Jerzy Pawlik

pawlik