KORESPONDENCJA – LIST OTWARTY – SPRAWA WAGI PAŃSTWOWEJ

Proszę się zaznajomić z moja wiedzą, która rozwiązuje, wszystkie problemy Świata ludzkości.

Jest to nowa wiedza, wiedza o wszystkim, ale przede wszystkim, jest to wiedza, jak żyć zdrowo, nie chorować, nie cierpieć, i nie umierać, a więc, jak odejść i uwolnić się od wszelkiego zła, by życie było dobrem.

O tym informowałem, władze polskie, i kościół polski, i media polskie, też różne organizacje i instytucje, też stowarzyszenia i fundacje, też indywidualne osoby, też naukowców, też wszystkich posłów i senatorów poprzedniej kadencji, też prezydenta Kaczyńskiego, też prezydenta Komorowskiego, i innych, co też wszystko jest umieszczone, w dziale korespondencje, na mojej stronie-internetowej.

Pracowałem nad tym wszystkim, wiele-naście lat. Też prowadziłem własna gastronomię prozdrowotną, co mi umożliwiało, praktyczne poszukiwanie i rozpoznawanie, co zrobić z jedzeniem, by nie szkodziło, by było dobre, by było zdrowe. A jak jedzenie nie szkodzi i jest dobre i jest zdrowe, to staje się też lekarstwem – niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem – tak powiedział Hipokrates – a staje się lekarstwem na wszystko.

A żeby rozpoznać, to wszystko, co jest polem każdego jedzenia, i to takim polem, które współgra z ludzkim polem ciała-organizmu, to trzeba mieć sposób i umiejętność, by te pola rozpoznać-sprawdzić. A pole-przestrzeni, i to każde i wszystkie, jest sferą-niewidzialną, którą niema jak sprawdzić, i to jakimkolwiek urządzeniem i czujnikiem, żeby to co jest niewidzialne, można było odczytać i określić. Każda materia, a szczególnie ta żywa, a ludzka, to już w ogóle wszystko, jest i nadajnikiem i odbiornikiem. Ale jest nadajnikiem i odbiornikiem zmiennym, też rozwojowym, też nie określonym, też nieprzewidywalnym, też jako te mutacje wszystkie w Przyrodzie, czy te różne genotypy, co na różne sposoby się mieszające, czy te krzyżówki, co robi się w hodowlach, czy to GMO. Cała Przyroda, i cała ludzkość, i wszystka materia, działa i funkcjonuje i robi się, i ma swój początek i koniec, według niewidzialnych Praw Natury Przyrody. Jest tylko jeden sposób, który daje i ma taką możliwość, by sprawdzić rozpoznać rozczytać w pełni, każde pole materii, a to jest radiostezja, która wywodzi się z radiestezji.

Ogólnie, o radiestezji. Jest to starodawna wiedza-nauka Egipska. A jak wiadomo, cywilizacja-egipska, trwała najdłużej w historii ludzkości. Bo kapłani egipscy i Faraon, mieli właśnie taką wiedzę i umiejętności, by wszystko tak robić i czynić, by chronić swoje państwo, i swoje tereny, i swój dobytek, i też swoją niezależność, i to robiono i sprawdzano, radiestezją, i też różną swoją magią. Bo radiestezja, to jest ta wiedza i umiejętność i sposób, co daje możliwości rozpoznawania i odczytania, czy dana sprawa, czy też jakieś zdarzenie, czy jakiś problem, niesie z sobą zagrożenie, i też to, jak tego uniknąć, czy też i to przede wszystkim, czy to jedzenie jest dla mnie dla ludzi dobre-zdrowe. No bo jak i czym, ma to się wszystko sprawdzić, te różne pola niewidzialne, a szczególnie pokarmu-pożywienia, co jest podstawą wszystkiego życia, czy też to, że ta kobieta, jest dobrą kandydatką na żonę, czy ten chłop, na męża. A co psycholog, to inna wersja, a co dietetyk, to inny sposób jedzenia, a co specjalista, to inna wiedza, a co naukowiec, to też abstrakcja wiedzy. Świat niewidzialny, to konglomerat wszystkich zmiennych sygnałów informacji, ludzi, Przyrody, materii, Kosmosu, nie do uchwycenia, nie do określenia, nie do rozczytania, nie do sprawdzenia, jakąkolwiek metodą sprzętową, czy pomiarową, czy czymkolwiek, by dać możliwość, rozpoznania czegokolwiek, jako też wynik, ten ostateczny.

Radiestezja, daje duże możliwości, ale nie wszystkie, ale też tyko takie, na ile dany radiesteta, jest zdrowy, a więc, na ile zdrowo się odżywia. Bo to jak wszystko w życiu, czym ktoś jest bardziej zdrowy, tym ma też większe swoje możliwości, bo tak jest ze wszystkim w Przyrodzie. I to było to, co swoją umiejętność radiestezyjną, doprowadziłem siebie, do takiego stanu, ale przede wszystkim, po przez sprawdzanie jedzenia-pokarmu, żeby tak zrobić i komponować, jako odczyt pola jedzenia-pokarmu, w zgodności, z moim polem ciała-organizmu, jako już ten odczyt sobą, coraz bardziej radostezyjny. Bo, radio, to jest to, co jest odbiorem bezpośrednim wszystkich sygnałów pola-całego, i to każdej materii w każdej postaci, przez odbiorcę, o takich możliwościach i umiejętnościach, jako efekt, coraz bardziej pełnego prawdziwego stanu zdrowia, i też ćwiczeniem się w tej umiejętności. Bo to jest proces-postęp nieustannej ewolucji dobra wszystkiego. Czym lepiej, to co robimy dla siebie, tym zaczyna być lepiej z nami, a czym jeszcze jest lepiej z nami, to zaczyna już być dobrze, a dalej, bardzo dobrze, a czym dalej z lepszym dobrym bardzo dobrym zdrowiem i życiem, no to zaczyna się coś, co jest procesem-postępującym, nieustannego doskonalenia się, a więc, to co też się nazywa, dążyć do ideału i być idealnym, jako życie idealne, bo w pełni całkowicie zdrowe.

A jak dochodzi się i staje się dobrem zdrowia dobrego, to też uruchamia się Prawda życia. Bo Prawda, ale ta prawdziwa Prawda, to bierze się właśnie z tego, co jest czystością życia. A żeby być czystym, jako wszystko co jest życiem, to trzeba być czystym jako ciało-organizm, właśnie po przez zdrowe odżywianie się, i odchodzić od wszystkiego, co jest szkodliwe. Tylko jak to robić, gdy wszystko jest w różnym stopniu zatrute, bo tej chemii złej szkodliwej jest wszędzie w jedzeniu, też to wszystko jest pędzone, wszystko jest nawożone, wszystko stało się przemysłowe, no i to co stało się powszechne, że wszyscy jedzą wszystkie kuchnie-świata. A więc, jedzenie stało się, tą wielką przyjemnością ludzką, czy tym, bo trzeba koniecznie się najeść, a w konsekwencji, wszyscy się trują, a do tego doszła każda chemia, a szczególnie każda farmakologiczna, co niby pomaga, a w rzeczywistości, to tylko truje-dotruwa.

Bo, radiostezja, daje wszystkie możliwości sprawdzania i odczytu, ale już tego prawidłowego i prawdziwego, też powtarzalnego, jako pełny odczyt pola-całego, wszystkiej chemii-biochemii pokarmowej, która ma współgrać, z polem-całym ciała-organizmu ludzkiego, i też jako odczyt, całej sfery psychicznej, i wszystkich zależności międzyludzkich. Bo ciało-organizm ludzi, jako rodzaj-gatunek, ten nadrzędny Przyrody, ma w zasadzie u wszystkich ludzi na Świecie, te same funkcje i ten sam skład, i dlatego wszyscy ludzie na Świecie, mogą się miedzy sobą zapładniać, a więc, genotyp ludzki jest wspólny. I to jest właśnie to, że jak ludzie są tym samym rodzajem-gatunkiem, bo z genotypem wspólnym odpowiadający sobie, to jest ten dowód życia ludzkiego, że może i powinno być, wspólne jedzenie dla wszystkich, ale tylko, jako jedzenie w pełni zdrowe. I to właśnie, radiostezją, wszystko odczytałem, i to co do detali i szczegółów. Jest takie Prawo Przyrody Życia, że Dobro wypiera zło. I to tak właśnie się dzieje i jest, gdy dobry-zdrowy pokarm się je, to wtedy powstaje pamięć organizmu-ciała, że coraz bardziej się chce i woli, i też pragnie się jeść, to co mi coraz bardziej służy, to co mi pomaga, to co daje mi coraz lepsze zdrowie, i coraz lepsze samopoczucie, a z czasem, tylko chcę zdrowo jeść, bo też, jako odrzut od złego jedzenia. To jest właśnie ta możliwość wszystkiego żywej inteligencji ludzkiej, ale tyko wtedy działa i funkcjonuje tak, jako dobro-prawdziwe, gdy ktoś dana osoba, znajdzie-odkryje sposób metodę, żeby tak się stawało i działo i się stało.

Ja mam wszystko w pełni przygotowane zrobione i gotowe, jako jadłospis dań-potraw zdrowia, też robię-komponuję, odpowiednią kawę herbatę i kakao, o właściwościach leczniczych, i też komponenty, o właściwościach naprawczych i uszlachetniających, poszczególne grup jedzeniowe, jak, dania-treściwe, dania-nabiałowe, dania-warzywne, owoce i słodycze, i alkohole. Wszystko co jest przezemnie przygotowane i zrobione i skomponowane, jako w pełni-całkowicie zdrowy pokarm-jedzenia, jest z produktów i składników spożywczych, mające certyfikat dopuszczający do obrotu rynkowego.

To dotyczy, też całej sfery rolniczej, i przetwórstwa-rolnego, też wszystkich upraw i hodowli przemysłowych. A na potwierdzenie tego, jest to, co zrobiłem w hodowli-przemysłowej kurczaków-brojlerów, jako naturalną hodowlę-przemysłową, co przyniosło efekt, w pełni zdrowego pokarmu-jedzenia dla ludzi. To proszę sprawdzić. O tym poinformowałem ministerstwo-rolnictwa, a odpowiedź była, że ministerstwo, takimi sprawami się nie zajmuje.

A na potwierdzenie tego wszystkiego, jest mój stan zdrowia, a od nastu lat, na nic nie choruję, a mam 64-lata, a mój wygląd, to też potwierdza. I to trzeba sprawdzić, osobiście, i też medycznie.

Z moją wiedzą, trzeba się zapoznać osobiście, też ją sprawdzić w praktyce, i w pełni otworzyć się na rozmowę i dyskusję, ale tą merytoryczną i naukową. Trzeba stworzyć zespół roboczy, z którym bym rozpoczął pracę, w skład którego by wchodzili, naukowcy, praktycy, medycy, specjaliści dietetyki, reprezentant ministerstw zdrowia, też władz politycznych, a z czasem, zawsze można dokompletować zespół, bo tematów rozmów będzie bardzo dużo.

Ja jestem naukowcem, i to naukowcem wszechstronnym, jestem naukowcem samoukiem, jestem znawcą wszelakiej wiedzy. A cała moja wiedza o wszystkim, jest przedstawiona i dokładnie opisana, też jako bezwzględny opis rzeczywistości, na mojej stronie-internetowej – www.jerzypawliknaturalia.pl

Jerzy Pawlik