KORESPONDENCJA – WSPÓŁPRACA-POLFA

Jesteście czołową firma polską farmaceutyczną. A ja jestem odkrywcą, i to odkrywcą, pełnej wiedzy o biologii. Dokładnie wiem, i to z dokładnością 100%, jak każda chemia biochemia działa. A rozczytuję to całym sobą. Tak dla zobrazowania, jak to działa. To jest jak utwór muzyczny, to jest jak komponowanie utworu muzycznego, i też puźniej jego odtwarzanie, to i to musi być doskonale zrobione i robione. Bo jak nie, to nikt nie przyjdzie na koncert. Podobnie jest z obrazem artystycznym, piękno obrazu samo się broni, i wszyscy na to piękno chcą paczeć. Nawet jak z piasku coś się buduje, nawet jak dziecko to robi, to całym sobą się to robi. Każdy artysta wielki genialny, całym sobą robi swoje dzieło, jak na przykład Szopen, czy Betowen, czy Mozart, czy każdy wielki artysta kompozytor. Tak właśnie ja robię, całym sobą rozpoznaję każdą chemie biochemię. To jest wynik i efekt wieloletniej mojej pracy nad sobą, jako dyscyplina, i to w każdym zakresie życia, a szczególnie w zakresie jedzenia odżywiania. Zasada Hipokratesa to dokładnie wyjaśnia określa – niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem. I wszystko robiłem, by takie jedzenie się stawało dla mnie. I też szukałem sposobu, by można było rozpoznać, jak ułożyć chemię biochemię, by nie tylko nie szkodziła, ale żeby była zdrowa, jako chemia biochemia pokarmu pożywienia. Jak się spotkamy, to dokładnie wszystko powiem i wyjaśnię, bo to jest rozmowa na dłuższy czas. Ta dyscyplina jedzeniowa moja, robiła i powodowała, oczyszczanie mojego ciała-organizmu, co dawało efekt, coraz większej mojej wrażliwości, ale tej wrażliwości, co stawała się, właśnie tą dokładnością odczytu chemii biochemii, i to coraz w większym spektrum, w coraz większej skali jedzeniowej. Z czasem dokładnie wszystko zacząłem rozczytywać, co i jak robić i komponować, by każda potrawa były zdrowa, ale jako kompozycja odpowiednich składników, włącznie z tym, ile pieprzu trzeba wsypać, by nie przepieprzyć.

A teraz, co można zrobić z lekami. Dokładnie wiem jak je komponować, też jakie dawki stosować, by nie tylko pomagały i leczyły, ale przede wszystkim, nie szkodziły. Każdy lek ma swój czas działania, i też odpowiednie dawkowanie musi być. To i to trzeba też dostosowywać, do grupy krwi, też do przebytych chorób, też do wieku, też do płci, też do ogólnego stanu zdrowia i do danej choroby. To już lekarz musiałby dokładnie wszystko wiedzieć o pacjencie. Lek dobrze prawidłowo skomponowany, sam w sobie jest lekarstwem, ale czym lepiej jest podawany i dawkowany, tym lepiej dla pacjenta. Dlatego trzeba dokładny opis zrobić dla każdego leku. W ogóle, leczenie powinno być dokładne bardzo dokładne, w myśl zasady Hipokratesa – pierwsze, nie szkodzić.

Doskonałą kawę i herbatę i kakao robię. Jest to kompozycja takiego składu różnych dodatków, że te trzy rośliny, staja się w pełni zdrowe i lecznicze. A więc, to co jest masowym pokarmem ludzi, też zrobiłem z tego, jako jedzenie lekarstwo.

Moją wiedzę przedstawiam, jako Ofertę Zdrowia, którą zrobiłem wraz z synem, w sposób czytelny i syntetyczny, by można było zaprezentować szerszemu ogółowi – www.naturaliapolkana.pl

Zapraszam do współpracy

Jerzy Pawlik