KORESPONDENCJA – LIST DO MEDIÓW

Piszę do was dlatego, bo niema reakcji władz polskich, na mój List Otwarty – Sprawa Wagi Państwowej. Przekazałem go posłowi Patrykowi Jakiemu, który jest z Opola, i też jest wiceministrem sprawiedliwości. Wręczyłem go osobom z jego biura, i odebrałem potwierdzenie, że doręczyłem osobiście. Minęło ponad miesiąc, i niema żadnej reakcji. Proszę się zaznajomić z listem, i z moją wiedzą, która jest na mojej stronie-internetowej. A to co jest w pełni-całkowicie przygotowane, dla zdrowia dla życia, to jest w pozycji – NATURALIA POLKANA. Moja wiedza o życiu i zdrowiu, jest nie tylko kompletna, ale jest to wiedza nowa, która pozwala i daje wszystkie możliwości, by ludzkość odeszła od wszelakich chorób i od zła wszystkiego. Nad tym pracowałem 20-lat, penetrując każdą wiedzę Świata, jako poszukiwanie wiedzy i mądrości, jak żyć, żeby być nie tylko zdrowym, ale też być dobrym człowiekiem. Spenetrowałem całą wiedzę duchową, też religijną, po części filozoficzną, też całą wiedzę ezoteryczną, też wiedzę magii i szamaństwa, całą wiedzę przyrodniczą opanowałem, a chemię i biochemię, to rozpracowałem dokumentnie, też mam pełną wiedzę o fizyce, też wiem jak funkcjonuje Kosmos, też jak funkcjonuje i działa Słońce, co i jak dzieje się z Matką Ziemią, co to jest Wszechświat, co to są zaświaty, jak funkcjonuje okultyzm, no i co to jest życie, i skąd się wzieło. W ogóle wszystko poznałem i rozpoznałem, a przede wszystki to, jak żyć, by nie chorować i być zdrowym. A jak się nie choruje, no to się nie cierpi, a jak się nie cierpi i się nie choruje, no to niema na co i jak umrzeć, bo jest się zdrowym – no i spełniła się idea nieśmiertelności. Moim mottem działania, była idea-stwierdzenie Hipokratesa – niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem. I to wszystko odkryłem i rozpoznałem, i tak wszystko zrobiłem i przygotowałem, że to moje jedzenie dań-potraw, to nie tylko jest zdrowe i leczy, ono tworzy nowe życie, to życie lepsze, to życie dobre, to życie bez zła, to życie prawdziwej wolności, tej osobistej i wspólnej.

Moja wiedza, jest nie tylko nową wiedzą, ale jest wiedzą prawdziwą. A to dlatego jest prawdziwą, bo realnie pomaga we wszystkim. A ja jestem tego dowodem, bo w ogóle nie choruję od ponad 10 lat, a jeśli coś mi niedomaga, to na krótko, i też od razu wiem, co należy zjeść i jak się zachowywać, by to od razu mineło. A moja odporność, i to na wszystko, jest bardzo duża, też jest coraz większa, bo zdrowie prawdziwe, nieustannie się tworzy, i nabiera nowych cech, jako proces nieustannego doskonalenia się. Zdrowie decyduje o wszystkim. Jakie zdrowie takie życie, a takie życie jakie zdrowie, a takie zdrowie i życie, jak i co się je, co i jak się robi w życiu, z kim się mieszka, z kim się przebywa, jakie jest otoczenie pracy, jaki jest genotyp życia, jakie ma się pochodzenie, a tych zależności jest ogrom wiele wszystkiego. Ale podstawą i fundamentem wszystkie, jest jedzenie. Jedzenie tworzy i układa całe życie, i też życie następnych pokoleń, a bezpośrednio, jak matka je-odżywia się, gdy jest w stanie błogosławionym. A w dzisiejszych czasach, tego dobrobytu konsumpcji, ludzie jedzą wszystko, i to na wszystkie różne sposoby to jedzenie jest robione, wszystkie kultury jedzeniowe się wymieszały, no i wszystko jest w supermarketach. A produkcja przemysłowa całej żywności Świata, jest sztucznie pędzona. A ta żywność ekologiczna, czy ta lepiej produkowana, to jeśli jest coś lepsza, bo ktoś to lepiej robi, i bardziej naturalnie to robi, i bardziej dba o swój wyrób i produkcję. Ale jest coś, co jest prawem Przyrody, co nie którzy naukowcy to wiedzą, ale są niedopuszczani do głosu, a to jest potwierdzone badaniami naukowymi, że tak i tak, wszystko w Przyrodzie się miesza, bo cała Przyroda jest z fotosyntezy. A więc wszystko tak i tak, jako jedzenie-pokarm, nabiera tych wszystkich cech, co ludzie produkują, co wytwarzają, co wymyślą, co też genotypowo zmienią, co też naukowo zrobią, i tak i tak wszystko się ujednolica. A te różne technologie produkcji wytwarzania, to też się ujednolicają, też są coraz bardziej pod kontrolą, też tą kontrolą automatyczną komputerową cyfrową. A to co się robi na talerzu, a wcześniej, co i jak się gotuje, a w ogóle, to co się robi w gastronomi, to same choroby i śmierć. Ci co lepiej się odżywiają, ci bardziej zdyscyplinowaniu w jedzeniu, to są coś tam zdrowsi, też mniej chorują, wszystko robią, żeby nie chodzić do apteki, a o szpitalu to w ogóle nie chcą myśleć, chyba że stan zdrowia ich do tego zmusi, no i też dłużej żyją, średni 10-15 lat, i też mniej cierpią, ale ich jest bardzo mało na Świecie. A ci długowieczni, ci 100-latkowie i coś tam więcej, to dlatego tak długo żyją, bo to mają od urodzenie, jako swój genotyp lepszy, też jako ta lepsza wybiórczość jedzeniowa, po restauracja barach to oni nie chodzą.

A ta chemia farmaceutyczna, i to każda, to przecież nikogo nie leczy, a jeśli coś pomaga, to tylko na jakiś czas, a tak w ogóle, co też wszyscy wiedzą, to szkodzi, i też uzależnia od siebie. No i wychodzi na to, że wszystko jest trujące. A statystyki chorych, i tych różnych śmiertelnych chorób, to przecież nie maleją. A jeśli ta średnia życia jest niby dłuższa, a dokładnie nie wiemy, jaka jest metodologia liczenia tej średniej, to tak i tak, to życie już się stało sztuczne, sztuczne i na podtrzymaniu. A ta aktywność ludzka, ta zawodowa i każda inna, to też często i z reguły nagle się kończy, bo z przeciążenia, bo ze złego otoczenia i środowiska, bo z tego wszystkiego co się je, też z tych różnych popędzaczy-naganiaczy, z całej chemii farmakologicznej, też z tej suplementacji, i z tych wszystkich sterydów dla sportowców, i też z tych różnych diet. A te diety cud, to fikcja zdrowia.

Moje jedzenie, jest w pełni zdrowe i w pełni lecznicze, bo tak jest skomponowane, jako całość dań-potraw, i to wszystkich potraw Świata, że chemia i biochemia, jest w sobie ze sobą w pełni zgodna, a ta chemia i biochemia zła i sztuczna i też ta trująca, jest zneutralizowana, i przestaje być szkodliwa. Ten mój jadłospis dań-potraw, jest tak dobierany, by jedzenie było najlepsze i to pod każdym względem, a więc, też jest w pełni lecznicze. Bo cała Przyroda, ma wszystko w sobie, tylko trzeba wiedzieć, jak poszczególne elementy-składniki jedzenia-pokarmu, ze sobą łączyć. A to jest nad skomplikowane, i niema jak tego zbadać i stwierdzić i określić. A to dlatego, że Świat Praw Natury Przyrody, jest niewidzialny. Bo ta komunikacja ze sobą chemii i biochemii i całej fizykalii, jest nie tylko nad skomplikowana i nad złożona, ale jest wciąż nieustannie zmienna. Ale jest też chemia i biochemia ta roślinna, która ma właściwości stabilizujące, też neutralizujące, też porządkujące, też organizujące, też oczyszczające, też utrwalające, też naprawcze, też tonizujące, też lecznicze. Tych roślin, jest tylko kilkanaście, jako ziarna, jako nasiona, jako nać rośliny, też niektóre zioła tak działają. Ale żeby ich działania, były skuteczne i prawidłowe, i spełniały swoją pozytywną pełną i kompletną rolę, to trzeba wiedzieć, które to są rośliny, i jak je stosować i z czym. Jest ogólna zasada, że to co nawet jest dobre, ale źle dodane i w złym środowisku składnikowym jest, to też działa jak trucizna. A więc wszystko musi być prawidłowo skomponowane, dobrane, przygotowane, i odpowiednio ugotowane. Jest tylko jeden sposób, by tak to wszystko dobrze robić i komponować, to jest radiostezja, ta moja radiostezja, niema innego sposobu. Bo moja radiostezja, daje pełny odczyt wszystkiego, i to z dokładnością 100%, bo to jest odczyt pola wszystkiego.

Proszę wszystko uczynić w tej sprawie. Media są niezależne od władzy, są niezależne od wszystkich, i mają możliwości i obowiązek, by też nawet zmusić, i to każdą władzę, do odpowiednich działań, też jako ta kontrola władzy każdej, i też ta kontrola poszczególnych członków władzy każdej, by zajęli się każdą dana sprawą czy problemem. A to co ja reprezentuję sobą, to jest sprawa, Najwyższej Wagi Państwowej.

Jerzy Pawlik

telefon – 783 504 000

www.jerzypawliknaturalia.pl

email - kontakt@jerzypawliknaturalia.pl