KORESPONDENCJA – GRZEGORZ KAŹMIERCZAK

Panie Grzegorzu-joginie, myślenie inne cudze, nie, w ogóle wszystko, to co jest, to jest, nie, bo to nie jest życie – a jak pan wie, życie to nie śmierć, bo jak można żyć, jak tak czy tak się umiera, przecież to śmierć. Panie Kaźmierczak, niech pan pomyśli logicznie, przecież to takie proste, przecież wszyscy trupem padają, no chyba, że Babadźi, a Sai Baba padł, to co, coś Boga połamało, a inni jogini, to falsyfikat życia – niech się pan obudzi, do życia, ale do prawdziwego-życia – a jak pan coś, na pewno wie, życie, to przecież karma, a karma, to jest to co pan zje – to co pan, je, jak pan taki mądry, niby jest. Bo ja jem prawie wszystko, i pije wódkę, no i się świetnie mam, nie choruję, no i nawet kocham życie – a co pan kocha w życiu, jak na razie, to tylko siebie. A życie to jest wszystko, też te gwiazdy co świecą na niebie.


Pozdrawiam                                                                          Jerzy Pawlik

 

www.jerzypawliknaturalia.pl

 

Odpowiedź:

Bardzo dziękuję za piękno w Tobie. Pozdrawiam – Grzesiu

 

Grzesiu – wyglądasz jak mocarz – a to nie chodzi o wygląd – chodzi tylko i wyłącznie o zdrowie – a jak jest się zdrowym prawdziwie, to też się wszystko wie – bo wiedza jest w jedzeniu – oto odpowiedź na wszystko.

Pozdrawiam                     Jerzy

 

Odpowiedź:

PRAWDA. Miłego dnia Jurku- Grzegorz

Prawda, tak, ale jaka Prawda, przecież nie ta wymyślona, ta z zaświatów, ta fikcji wszystkiego, ta z karmy wszystkiego – jaka karma, taka karma – nic nie ma poza jedzeniem, wszystko jest jedzeniem, no i wszystko się pożera i zjada – a ci bretarianie, to są kosmici, to nie ludzie, to sztuczny twór wszystkiego, to jak samolot, który ludziom nic nie daje, czy te satelity w okół Ziemi, czy to całe uzbrojenie ludzkie – a życie jest tylko na Ziemi – a Kosmos, to to wszystko, co w ludziach się dzieje i w całej Przyrodzie tej zwierzęcej – a wyobraźnie ludzka, to jest total chora – no i dlatego taki Świat jest, a jest total zły – nikt nie ucieknie, bo nie ma gdzie – a ucieczka w siebie, to ucieczka w nicość.

Proszę czytać uważnie moje teksty na mojej stronie-internetowej

Pozdrawiam Jerzy