FUNDUSZE NA INNOWACJE BYDGOSZCZ

Na spotkaniu z panią Grażyną Prażuch, zaproponowała mi, żeby z panią się skontaktować i omówić możliwość współpracy, by mój program dla zdrowia-życia, wdrożyć i upowszechnić.

Jest to program kompleksowy i całościowy zdrowego odżywiania, który jest w pełni gotowy do wdrożenia i upowszechnienia. Na to potrzebne są pieniądze, które można oczymać z funduszy europejskich na programy innowacyjne. Te środki sfinansowały by to wszystko jako potwierdzenie, że moja wiedza jest prawdziwa, że jest skuteczna, że faktycznie daje zdrowie, a po przez zdrowie, lepsze życie, życie bez chorób, bez cierpień zdrowotnych, też zdrowie psychiczną, a w sumie razem, poprawę życia i to we wszystkich wymiarach jego funkcjonowania.

Sam jestem tego przykładem, jako mój stan zdrowia w całym zakresie, co trzeba by było dokładnie zbadać i sprawdzić, i też dobrze by było sprawdzić te osoby, co korzystają z mojej wiedzy.

Trzeba zrobić badania w sanepidzie, dla potwierdzenie i uzyskanie certyfikatów, dopuszczenia do obrotu rynkowego wszystkich produktów.

Żeby mieć pełne sprawdzenie, też jako naukowe, dobrze by było uruchomić program zdrowotny, na grupie chorych, najlepiej na rakowcach, też z innymi chorobami tymi nieuleczalnymi, a w ogóle najlepiej, to na grupie dzieci z ciężkimi schorzeniami, bo dzieci od razu reagują i to bardzo pozytywnie, gdy zdrowe jedzenie to moje jedzą, co osobiście to widziałem, reakcja jest wręcz natychmiastowa u dzieci ta zdrowotna uzdrowieńcza.

Dobrze też by było zorganizować grupę sportowców, tym bardziej, że są pod szczególna opieką sprawdzającą przez specjalistów i lekarzy, a efekty były by od razu widoczne, jako poprawa wyników sportowych, i wszystkich innych parametrów sportowych i zdrowia, tym bardziej, że sam byłem sportowcem bardzo aktywnym, a także jestem trenerem tenisa zimnego.

Dobrze by było współpracować z przedszkolem, by wprowadzić mój program odżywiania, z wybranymi daniami-potrawami, a dzieci same potwierdzą, jako poprawa stanu zdrowia, odporność na zachorowania, i to że jedzenie jest bardzo smaczne, a jest jedzeniem życiodajnym, co u dzieci będzie od razu widać, a to co jest agresją u dzieci w każdym wydaniu, będzie po prostu znikać.

Zapraszam do współpracy, też do spotkania na rozmowę, wszystko wyjaśnię osobiście, też w każdym szczególe, bo to jest ogromna wiedza, jest to nowa wiedza o życiu i zdrowiu, jest to wiedza rozwiązująca wszystkie problemy zdrowotne, a zdrowie jest najważniejsze w życiu, po przez zdrowie, wszystkie problemy życiowe się rozwiązują, a życie układa się tak, że to wszystko co jest złem życia, samo po prostu znika, tak właśnie robi i działa zdrowe odżywianie, bo wszystko co jest złem ludzkim, jest właśnie ze złego jedzenia.

Nad tym pracowałem wiele lat, a w ogóle odżywianiem to zawsze się interesowałem, też na sobie próbowałem różne diety, też korzystałem ze suplementów, i wciąż szukałem w jedzeniu poprawy swojego zdrowia i życia. Żeby mieć swój warsztat pracy sprawdzania jedzenia, to zbudowałem bar-restaurację, co dało mi pełne możliwości rozpoznawania i komponowaniem jedzenia. Moja ogólna wiedza o jedzeniu, i też to co jest własnym osobistym doświadczeniem, że to co jest układaniem i komponowaniem jedzenia, zaczęło się coraz bardziej stawać, jako jedzenie coraz lepsze, jako jedzenie już takie dobre, że zaczęło też być lekarstwem lecznicze. Bo moją myślą przewodnią, było to co powiedział Hipokrates – niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem – i to zrealizowałem, a nawet więcej, moje jedzenie, nie tylko leczy, ono uzdrawia, jest pyszne, jest wyśmienite, poprostu chce się go jeść, po prostu daje zdrowie, a po przez zdrowie, daje lepsze życie, i w ogóle po prostu chce się żyć.

Proszę się zapoznać z moją wiedzy i to co stworzyłem, na stronie internetowej – www.naturaliapolkana.pl – a jak się spotkamy, to zaprezentuję produkty i jadłospis, a kawę i herbatę moją, to wspulnie wypijemy.

Z poważaniem              Jerzy Pawlik      tel. 783 504 000


Bydgoszcz dostała, ileś-naście nawet dziesiąt milionuw, jako ten fundusz badań wdrożeń badawczych voucher innowacje, no i wystartowałem, i nieh sfinansują moją wiedzę, i w rozmowach wyszło tak, że dobże by było pujść dwu-torowo, pomoc dla ludzi, i hodowla zwieżąd, i spotkania się odbyły, i wiecie co z tego wyszło, dosłownie gówno-nic, a to dlatego, bo ci wszyscy psory-doktory, są właśnie tym gównem-gnojem wszystkiego, a żrą wszystko gówno byle co i byle jak, no i udają, że coś wiedzą, a wiedzą to kim im czym są, a są śmiercią-absolutną, no i jest po temacie, i niech ta ichna wiedza wszystka, a to jest wiedza total trupia-śmierci, nieh się tym total do utrupiają-douśmiercają, co im powiedziałem, a trup na takie coś, to się wzdryga i obrażą a nawet się złości, bo majestat naukowy został naruszony, no i niech se te trupy-śmierci kasiorę zgarniają, co nic im to nie da, bo trup-śmierć tylko śmierć-trupstwo wymyśla, i to na wszystkie możliwe sposoby, jako swe dzieło, dla śmieci-trupstwa Świata.

2018-kwiecień-maj                                                                                                      Jerzy Pawlik