KORESPONDENCJA – JACEK MICHAŁ KARNOWSCY

W mediach społecznościowych odgrywacie znaczącą rolę, a nawet tą przewodnią, i dość dobrze to robicie, wiadomo zawsze może być lepiej. A piszę dlatego do was, bo tak odbieram, że sobą jesteście w dużym stopniu niezależni i w miarę na tyle obiektywni, i szczerzy i uczciwi, i odważni, że zareagujecie, i zrobicie coś z tym, co jest też, zaniechaniem politycznym władz państwowych.

Trochę o sobie, moja wiedza jest wszechstronna i obszerna, a to co jest doświadczeniem i praktyką życiową, to jest wielorakie i różnorodne, a byłem też biznesmenem i to wysokiej klasy, i to w różnych dziedzinach gospodarczych, a w handlu w szczególności, nawet byłem dilerem Volkswagena i Audi, a także aktywnie uczestniczyłem w działalności społeczno politycznej, i byłem radnym miasta Piły I kadencji wolnych wyborów, i członkiem zarządu miasta. W Pile byłem osobą bardzo znaczącą i szanowaną i uznawaną, można też powiedzieć, że byłem współtwórcą kapitalizmu w Polsce, i przykładem aktywności gospodarczej.

Równolegle interesowałem się wieloma dziedzinami życia, a przede wszystkim całą sferom zdrowia, i jak zdrowo się odżywiać, a czym dalej w wiek życia, to stawało się to dla mnie priorytetowe, co zrobiło i spowodowało, że wybudowałem własny bar pod nazwą – Przystanek Zdrowia – w Pile to było, i prowadziłem go 6 lat, a był dla mnie warsztatem i laboratorium, jak sporządzać posiłki, żeby były zdrowe, a była to bardzo żmudna praca i drobiazgowa, ale krok po kroku wszystko rozpoznawałem, i coraz bardziej okazywało się, że to moje jedzenie wyselekcjonowane i odpowiednio skomponowane, staje się lecznicze, to co Hipokrates powiedział – niech jedzenie będzie lekarstwem, a lekarstwo jedzeniem.

Ta idea Hipokratesa, okazało się że jest do zrealizowania, bo tak działa też idea ta prawdziwa, ona stawała się u niego z doświadczenia, z badań nad wszystkim co dotyczy zdrowia i życia, a sam żył 90 lat, w swojej epoce najdłużej, był prawdziwym naukowcem, i to bardzo dociekliwym i żmudnym i wnikliwym, a też sprawdzał wszystko na sobie, miał olbrzymią wiedzę o wszystkim, był wręcz nad wszechstronny, zdrowie życia ludzkiego było dla niego najważniejsze.

Tak u mnie się stawało i to z czasem coraz bardziej, aż zacząłem być pewny, że moja wiedza o zdrowym odżywianiu jest prawdziwa, co sam dla siebie byłem przykładem, bo jako sportowiec i trener tenisa ziemnego, to ta sfera odżywiania, jest szczególnie odczuwana i odbierana, jako własne doświadczenie to potwierdzające, że to moje zdrowe jedzenie nie tylko działa i jest skuteczne, po prostu staje się faktem i to rzeczywistym. A więc, to co powiedział Hipokrates, zrealizowałem, i postanowiłem, że będę się tym zajmować jako upowszechnianie tej mojej wiedzy, a bar sprzedałem.

To wszystko co jest odżywianiem, nieustannie doskonaliłem układając i komponując składniki i dodatki, i stawało się coraz bardziej lecznicze na wszystki choroby Świata, też te nieuleczalne, a raka to każdego i to w pełni-całkowicie to moje jedzenie leczy. Tylko nikt w to nie wierzy, że to jest możliwe, żeby jedzeniem leczyć.

A dlaczego tak jest z tą nieufnością i nie wiarą ludzką, a to dlatego, co z czasem coraz bardziej wiedziałem, że po prostu ludzie nie chcą być zdrowi jako naturalność życia, włącznie z naukowcami i medykami. A ci co korzystają z mojej wiedzy, to coraz bardziej uwalniają się z różnych dolegliwości i chorób i skłonnościami do zła, a lekarzy i aptek już nie potrzebują. Bo śmierć i zło, a to jest to samo, jako stan wszystkich aspektów życia-istnienia, jest właśnie od złego pokarmu-jedzenia, to ono wszystko tak robi ze zdrowiem z życiem, i to jako całość wszystkiego życia zdrowia, a nawet więcej, jedzenie wszystko tworzy-stwarza, bo wszystko co jest zdrowiem życiem ludźmi Światem jest z masy pokarmowej. Jakie jedzenie-pokarm, takie zdrowie, takie życie, takie następne pokolenia, takie wszystko.

Proszę się zapoznać z moją wiedzą o zdrowiu i życiu, która jest przedstawiona na stronie-internetowej – naturaliapolkana.pl – a o wszystkim co jest całym spektrum życiem-istnienia, to no stronie-internetowej – jerzypawliknaturalia.pl – a to co do władzy pisałem, jest w lingu, korespondencja, i proszę to przeczytać. Władza w ogóle nie zareagowała, media też, a pisałem do nich. To co jest grane, że tak właśnie jest, a wiecie dlaczego, bo wszyscy są total zatruci tym wszystkim jedzeniem-żarłem i tym co jest tego konsekwencją. Trucizna jad nawet w małej ilości wszystko blokuje, i nie ma wtedy zdrowego myślenia, mówienia, czynienia. Ludzkie życie, to jedna total gehenna śmierci-zła i to na wszystkie możliwe sposoby, każda reklama to jedno total oszustwo, a filmy mamią wszystkich, i te gry komputerowe niszczą i to doszczętnie tkankę życia ludzkiego, a polityka to czym jest, a medycyna co robi z ludźmi, a naukowcy jakim są przykładem dla życia, a kogo grają aktorzy, a media co robią z ludźmi, a sądy kogo reprezentują, to co, zło-śmierć wszystkim rządzi i to powszechnie i to w każdym calu, a internet, i ta telefonia smartfonowa, i telewizja, i radiofonia, a ta sceniczność i to każda, to co jest dobre i zdrowe na Świecie.

Proszę tym się zająć, bo nie chodzi o mnie, ale o tą ludzką egzystencję pełną chorób i cierpienia i ułomności, a wszystko co jest tym życiem ludzkim jest samo uśmiercające się. A sprawdzenie mojej wiedzy jest bardzo proste, w ogóle nic nie kosztuje, w piśmie do premiera napisałem jak to zrobić, 3 miesiące do pół roku, i wszystko jest jasne i udowodnione. Moja wiedza jest prawdziwa, ja jestem tego dowodem, a mam już prawie 68 lat, a na nic nie choruję i to od wielu lat, a wyglądam o wiele młodziej, a moja sprawność życiowa jest wręcz wspaniała, co też trzeba sprawdzić jako mój stan zdrowia medycznie i naukowo. Przecież zdrowie jest najważniejsze, kończy się zdrowie, kończy się wszystko co jest życiem. A w Polsce chcą zrobić inwestycję onkologiczną za miliard złotych jak nie więcej, i nie ma końca tych wydatków na służbę zdrowia, a to jest służba śmierci dla śmierci.

Bo to co jest zaniechaniem w ogóle, a politycznym w szczególności, to dotyczy wszystkich, media też, naukowców, medyków, w ogóle każdego kto nie przyjmuje i odrzuca co jest możliwością pomocy sobie i innym, też jak fundacje, czy stowarzyszenia, czy każdy kościół, nawet osoba indywidualna, bo co do śmierci i ludzkich cierpień, to wszystko jest pokazywane i nagłaśniane, a państwo-władza ma obowiązek wszystko dokładnie i skrupulatnie sprawdzać i kontrolować. To jak to jest z ludźmi ze Światem, że wszystko jest total śmiertelne, a ludzie zrobili ze śmierci niemalże nad świętość, i te rytuały błogosławieństwa śmierci. To kim i czym jest ludź ludzkość i Świat, jako to życie wszystkiego, przychodzi starość, choroby, ułomności, śmierć się zbliża, po drodze same cierpienia, chwile szczęścia i radości to są tylko chwile, i kończy się życie, i to też nagle, i też gwałtownie, to jaki to ma sens wszystko. Nic nie da się zrobić i naprawić, to co jest tym Światem ludźmi ludzkością jako zło-śmierci, bez zdrowego odżywiania, żadna polityka tego nie zrobi, żadna nauka nic nie da, jakakolwiek wiedza medyczna, żadne prawo przepisy, żadna wiedza ta ludzka i to każda wszystka, bo to wszystko jest ze złej karmy tej jedzeniowej. Moja wiedza o zdrowiu życiu jest całkowicie nową wiedzom, obalającą wszystkie paradygmaty wiedzy Świata ludzkości. Jak wszystko co nowe, żeby się przebić do ludzkiej świadomości, to trwa a nawet długo, bo to co jest stare, stawia opór i jest skostniałe, bo taka jest natura wszystkiego. Świat to ludzkość, a ludzie są wytworem Przyrody, a ta inteligencja ludzka, to jest nie tylko pogmatwana i poplątana, ale ona nie daje nic życiu ludzkiemu, niszczy życie na wszystkie możliwe sposoby, a Przyrodę grabi i dewastuje. Bo takie to wszystko jest Przyrody, ludzkości, Świata, jako Akt Stwórczy wszystkiego. Wszystko jest z pokarmu z jedzenia, tworząc tą cała machem wszystkiego, no i cywilizacja śmierci zrobiła się i to total, też jako matrix, i co to ma wspólnego z życiem i zdrowiem, a ludzie w ogóle nie wiedzom po co żyją, a to co wiedzą, to jest to wszystko co jedzą i się nażerają na wszystkie możliwe sposoby, wszystko jest z jedzenia-karmy. To co panie Michale i panie Jacku, to po co się urodziliście, i w jakim celu, i na co i dlaczego i dla kogo, i w jakiej sprawie, i w ogóle dlaczego i po co w ogóle żyjecie, no niech tak przez chwilę o tym pomyślcie i się zastanówcie. Przecież zdrowie jest największym skarbem życia, a co zrobiono z życiem zdrowiem i to na całym Świecie, przecież ono jest total sztuczne, a cała Przyroda jest dewastowana i rujnowana, a Matka Ziemia przez ludzi została utrupiona. Moja wiedza o zdrowym życiu, jak będzie wprowadzana i upowszechniana, wszystko zacznie zmieniać się na lepsze i dobre, a zło i to każde samo będzie znikać, tak to robi moje zdrowe odżywianie.

A teraz coś bardzo ważnego, to co w Polsce się robiło i dzieje i robi, a to trzeba mieć na względzie i to w każdym działaniu, i też w tych różnych dyskusjach, a w polityce to trzeba być nad ostrożnym, bo ci wszyscy co są opozycją, mniej peesel z kukizem, ci narodowcy też mniej, to są prawie sami Ukraińcy, i ci tej różnej maści ze wschodu, i z pochodzenia niemieckiego, a ci z Trójmiasta i Kaszubi, to są po krzyżakach i prusakach, oni ci wszyscy Polskę traktują jako swoje pole do walki o władzę, by Polskę wykorzystywać na wszystkie możliwe sposoby dla siebie dla swoich, i uzależniać od obcej wyższej władzy, jako to wasalstwo polityczne, by w ten sposób utrzymać się przy władzy, wcześniej Moskwa jako efekt i konsekwencja powojenna, a od samego początku przewrotu i transformacji ustrojowej, to Zachód Niemcy Ameryka, a potem też NATO i Bruksela, oni są tak bezwzględni i brutalni i perfidni w tym wszystkim co robią, że jak utracili władzę, i jej teraz nie odzyskali, to wszystko będą robić, co robili też wcześniej, jako ta polityka totalna wszystkich ośrodków opozycji i anty polskich, by wprowadzać w Polsce total dezorientację i chaos, i to trzeba o tym wiedzieć, i temu się przeciwstawiać, i to coraz bardziej odważnie, bo atakując zło, zło się wtedy ujawnia-odkrywa, oni wszyscy są faszystami i postkomunistami, a ich w Polsce jest nawet 35%, a ci co zostali też kupieni jako struktury administracji każdej, to razem tego jest połowę Polski, i taki też jest właśnie rozkład ten wyborczy elektoratu, a to co jest patriotyzmem i tą pamięcią historyczną i tradycją narodową Polski, to było to likwidowane, rugowane, kasowane, fałszowane, a Polaków ogłupiano na wszystkie możliwe sposoby, po prostu Polski miało nie być jako państwa niezależnego samostanowiącego o sobie, kościół wiedział, że tak się robi z Polską Polakami, i robił co mógł, by do tego nie doszło, no i nie doszło, a było bardzo blisko tego, Polska zawsze była niszczona z każdej strony, a teraz odbudowuje się i to też dynamicznie, bo Polacy zaczęli się odradzać, i władza została zmieniona na tą polską narodową, a w tych wyborach co ostatnio były, coraz bardziej odrzucane jest to obce Polsce Polakom, a ta władza wszystko robi by Polskę uwolnić z uzależnień tych wszystkich, a Polaków wyciągnąć z biedy, a Polonia coraz bardziej jest z Polską, a coraz więcej Polska ma sojuszników, w szczególności Węgrów, a władza Ameryki zaczyna traktować Polskę strategicznie, Anglia też, nawet Turcja tak to robi, Polska staje się coraz bardziej znaczącym krajem Świata, a Polacy pokazują Światu, też po przez sport, że są wielcy i wspaniali i bardzo waleczni, a odnoszą coraz więcej sukcesów światowych i to w różnych dziedzinach życie, a Hymn Polski jest najwspanialszym Hymnem Świata, a Flaga Polski i Godło, oddaje wszystko kim i czym są Polacy Polska.

21 luty 2019 rok

Z poważaniem

Jerzy Pawlik